Nábor nových žiakov

O leteckom výcviku v ZAK Senica ako aj o športovom lietaní
Forum rules
Ludo Homola
Posts: 162
Joined: 02 Apr 2007, 01:20
Location: Bratislava,Zadunajská cesta 3
Contact:

Nábor nových žiakov

Postby Ludo Homola » 21 Nov 2013, 00:21

Mali sme niekde náborový plagát ,len som ho akosi nenašiel na stránke.
Mohli by sme ho aktualizovať ak treba a pripraviť nejaké kusy.
Potom kto môže a kde je predpoklad úspešnosti - tak šíriť fakt že každý môže lietať,alebo si to apoň vyskúšať.
Je vžitá fáma že výhliadky sa robia len cez LD - a to sa každému neujde.
Najlepšie asi na stredných školách.
Máme v Senici niekde vo výklade,alebo na stene ,kde prejde veľa ľudí vývesnú skrinku?
Kedysi to bývalo v mestách,mali sme tam historické a aktuálne foto a info o činnosti a propagáciu.
Ludia postihnutý lietaním si veci vyguglia,ale ďalších treba nejako nakaziť - trebárs aj nástenkou...

Richard Záhumenský
Posts: 147
Joined: 11 May 2006, 15:47
Location: Senica

Re: Nábor nových žiakov

Postby Richard Záhumenský » 22 Nov 2013, 15:52

V prvom rade je treba nájsť správcu stránky čo ju nanovo vybuduje. Keďže nás Boose tak narýchlo opustil potrebujeme niekoho šikovného na vybudovanie nových stránok. K týmto nemáme prístupové práva. Nábor sa robí priebežne cez facebook a máme aj nejaký plagát v meste.

Peter J
Posts: 33
Joined: 31 Oct 2006, 15:03

Re: Nábor nových žiakov

Postby Peter J » 02 Dec 2013, 21:17

Viem robit jendoduche webove stranky, novy navrh si mozte pozriet tu a vyjadrit sa:

http://ak-senica-sk.webnode.sk/

Tuto novu stranku je mozne previest uz na existujucu domenu www.ak-senica.sk za cca 23eur/rok.

Otazka na skusenejsich pocitacovych odbornikov je, ci sa da sucasny obsah nejakym sposobom spristupnit/odstranit, aby tam mohol byt nahraty novy...

Peťo b
Posts: 183
Joined: 12 May 2006, 15:10
Contact:

Re: Nábor nových žiakov

Postby Peťo b » 03 Dec 2013, 14:06

Peto, este nic nevymazavaj. Som v kontakte so sucasnym spravcom hostingu a snazim sa o obnovenie pristupu k FTP a databaze fora.

Peter J
Posts: 33
Joined: 31 Oct 2006, 15:03

Re: Nábor nových žiakov

Postby Peter J » 03 Dec 2013, 17:54

Nic nevymazavam, ani to neviem, len som predstavil novy navrh, na zaklade prispevkov vyssie..


Return to “Letecký výcvik a športové lietanie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest