techno

Akcie na letisku v Senici alebo na iných letiskách, vrátane súťaží
Forum rules
Hugo
Posts: 486
Joined: 24 May 2006, 15:46
Location: Bratislava

techno

Postby Hugo » 27 Aug 2006, 19:35

cau potom sem niekto dajte tie fotky z diskoteky resp. z tych priprav nech mame propagaciu akcii ;-)

Marek
Site Admin
Posts: 396
Joined: 05 May 2006, 17:34
Location: Senica
Contact:

Re: techno

Postby Marek » 27 Aug 2006, 20:57

Hugo wrote:cau potom sem niekto dajte tie fotky z diskoteky resp. z tych priprav nech mame propagaciu akcii ;-)


Fotky z pripavy su v galerii v novovytvorenej sekcie "Sluzby". Tu som sprevadzkoval dnes. :wink:

Ak ma niekto foto z diskoteky a chcel by ich dat sem na stiahnutie, moze mi ich poslat mailom, ja to hostnem a dam sem link na stiahnutie.

Hugo
Posts: 486
Joined: 24 May 2006, 15:46
Location: Bratislava

Postby Hugo » 27 Aug 2006, 21:15

je to fajn :-)
potom casom by sa tu mohli spomenut aj nake referencie alebo tak nieco... a aj ine mozne sposoby vyuzitia, rozumies modelari atd... casom hadam... ale na druhej strane je na sefstve ci to vobec chceme takto nejak silit alebo ne. je tiez mozno ze ta jedna diskoteka za rok je dost hehe. aj ked to je taka asi najdivokejsia forma vyuzitia tych priestorov....

Jofe
Posts: 227
Joined: 10 May 2006, 19:36
Location: Senica

Postby Jofe » 28 Aug 2006, 10:53

Hugo wrote:... ale na druhej strane je na sefstve ci to vobec chceme takto nejak silit alebo ne. je tiez mozno ze ta jedna diskoteka za rok je dost hehe. aj ked to je taka asi najdivokejsia forma vyuzitia tych priestorov....


No keby na mne bolo, tak aj 4 -5 krát do roka by som to silil. :P Peňazí v aeroklube nie je nikdy dosť :? :evil: Len by sme museli v zmluvách zakotviť zákazy VIP priestorov a iných možností poskytujúcich alkoholické nápoje zdarma, lebo realizačný tím by sme asi na jeseň museli poslať na protialkoholické.... :D :twisted:

> Marek: Bolo by dobré to nejakou pútavou formou odprezentovať čo všetko (fotky nepovedia všetko) a aké možnosti (TTD, elektrina, kapacita parkovania atď) sme schopný poskytnúť, aby sme prilákali aj ďalších záujemcov o akcie podobného typu.

mchabela
Posts: 363
Joined: 24 May 2006, 09:54

Re: techno

Postby mchabela » 28 Aug 2006, 14:02

Marek wrote:
Hugo wrote:cau potom sem niekto dajte tie fotky z diskoteky resp. z tych priprav nech mame propagaciu akcii ;-)


Fotky z pripavy su v galerii v novovytvorenej sekcie "Sluzby". Tu som sprevadzkoval dnes. :wink:

Ak ma niekto foto z diskoteky a chcel by ich dat sem na stiahnutie, moze mi ich poslat mailom, ja to hostnem a dam sem link na stiahnutie.


Fotky su napr. na http://www.partyzona.sk, nejaky maník od nich tam dal report+foto, par reprezentatívnych sa môže stiahnuť na náš web.
Este som pozeral sekciu služby, a foto z príprav akcie, myslím, že je treba to dať do uceleného názvu pod jeden adresár (t.j. dátum, názov akcie, počet návstevníkov), ked tam bude viac akcii, aby sa v tom clovek vyznal.

mchabela
Posts: 363
Joined: 24 May 2006, 09:54

Postby mchabela » 28 Aug 2006, 14:17

Jofe wrote:
Hugo wrote:... ale na druhej strane je na sefstve ci to vobec chceme takto nejak silit alebo ne. je tiez mozno ze ta jedna diskoteka za rok je dost hehe. aj ked to je taka asi najdivokejsia forma vyuzitia tych priestorov....


No keby na mne bolo, tak aj 4 -5 krát do roka by som to silil. :P Peňazí v aeroklube nie je nikdy dosť :? :evil: Len by sme museli v zmluvách zakotviť zákazy VIP priestorov a iných možností poskytujúcich alkoholické nápoje zdarma, lebo realizačný tím by sme asi na jeseň museli poslať na protialkoholické.... :D :twisted:

> Marek: Bolo by dobré to nejakou pútavou formou odprezentovať čo všetko (fotky nepovedia všetko) a aké možnosti (TTD, elektrina, kapacita parkovania atď) sme schopný poskytnúť, aby sme prilákali aj ďalších záujemcov o akcie podobného typu.


To je dobry nápad, to dame dokopy.

mchabela
Posts: 363
Joined: 24 May 2006, 09:54

Postby mchabela » 28 Aug 2006, 14:22

Jofe wrote:
Hugo wrote:... ale na druhej strane je na sefstve ci to vobec chceme takto nejak silit alebo ne. je tiez mozno ze ta jedna diskoteka za rok je dost hehe. aj ked to je taka asi najdivokejsia forma vyuzitia tych priestorov....


No keby na mne bolo, tak aj 4 -5 krát do roka by som to silil. :P Peňazí v aeroklube nie je nikdy dosť :? :evil: Len by sme museli v zmluvách zakotviť zákazy VIP priestorov a iných možností poskytujúcich alkoholické nápoje zdarma, lebo realizačný tím by sme asi na jeseň museli poslať na protialkoholické.... :D :twisted:


>Machajda: Hm:)))) snad to nebolo take hrozne, akurat sme im asi niekolkonasobne zvysili predpokladanu spotrebu drinkov vo VIP priestore. v podstate sme boli vcelku slušní. :lol:

Hugo
Posts: 486
Joined: 24 May 2006, 15:46
Location: Bratislava

Postby Hugo » 28 Aug 2006, 14:34

no tak ked sa k tomu jofe takto vyjadril ako nas hospodar ze potrebujeme peniaze... tak potom... mozme byt party aeroklub ;-)
na tom letisku sa da tolko akcii zorganizovat... DTH

Marek
Site Admin
Posts: 396
Joined: 05 May 2006, 17:34
Location: Senica
Contact:

Re: techno

Postby Marek » 28 Aug 2006, 16:17

mchabela wrote:Fotky su napr. na http://www.partyzona.sk, nejaky maník od nich tam dal report+foto, par reprezentatívnych sa môže stiahnuť na náš web.
Este som pozeral sekciu služby, a foto z príprav akcie, myslím, že je treba to dať do uceleného názvu pod jeden adresár (t.j. dátum, názov akcie, počet návstevníkov), ked tam bude viac akcii, aby sa v tom clovek vyznal.


Jofe wrote:> Marek: Bolo by dobré to nejakou pútavou formou odprezentovať čo všetko (fotky nepovedia všetko) a aké možnosti (TTD, elektrina, kapacita parkovania atď) sme schopný poskytnúť, aby sme prilákali aj ďalších záujemcov o akcie podobného typu.


Ak ma niekto konkretny napad, ako by to mohlo na webe vyzerat + konkretne navrhy k obsahu, dajte to sem alebo mi to poslite mailom. Rad to tam doplnim. Mna totiz nic konkretne nenapada :oops:

Fotky z tejto akcie (ostatnej) je mozne samozrejme doplnit, ak v buducnosti pri podobnej akcii alebo aj inom vyuziti hangaru budu vyhotovene. Potom to chronologicky aj usporiadam.

Skoda ze tam nemame fotky tych zabudnutych podprd, mozno by bol ten zaujem vacsi :lol:

Guest

Postby Guest » 28 Aug 2006, 19:11

a fotky tej satne plnej letusiek... to tu nebolo asi ani za komancov ked tu bol ten klaus :D:D:D:D

a marek tusim holicania maju nieco take na stranke

Marek
Site Admin
Posts: 396
Joined: 05 May 2006, 17:34
Location: Senica
Contact:

Postby Marek » 28 Aug 2006, 19:50

Anonymous wrote:a marek tusim holicania maju nieco take na stranke


OK, ten kto pozna potrebne udaje (plocha hangaru atd) dajte mi vediet, ja to tam doplnim.

Hugo
Posts: 486
Joined: 24 May 2006, 15:46
Location: Bratislava

Postby Hugo » 31 Aug 2006, 11:16

asi jofe

Jofe
Posts: 227
Joined: 10 May 2006, 19:36
Location: Senica

Postby Jofe » 31 Aug 2006, 12:23

Jofe pozná ale nepamätá! :lol: :oops: Bude musieť kuknúť do papierov. :idea:

Guest

Postby Guest » 31 Aug 2006, 12:31

:-)


Return to “Podujatia a akcie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests