Page 1 of 1

udržiavanie kondície

Posted: 23 Nov 2010, 23:56
by Ludo Homola
Kedže nemáme zatial schopný dvojsic v hagári, teda okrem Taurusa,mali by sme si udržiavať leteckú kondícíu aspon občasnými - najlepšie hromadnými letovými víkendmi aj cez zimné obdobie ,keď bude pekné a vhodné počasie,aby aspon piloti nepresiahli
trojmesačnú prestávku.Možno by stačili tak dva - tri letové dni.Ištruktorom to tak nevadí majú možnú prestávku 6 mes.
A zase je to potom len pre osistov.Naša súkromná Osa je poistená nonstop a ešte by sa zišla možno poistiť aj klubová.
Pre celoročnú poistku je zlava.
Tak už len aby nebolo vela snehu a aby poslúchala vlečná.Teda nezabúdajme na náš kalendár.

Re: udržiavanie kondície

Posted: 24 Nov 2010, 20:25
by Jofe
Všetko je poistené až do apríla.

Re: udržiavanie kondície

Posted: 22 Dec 2010, 08:37
by dano
a čo takto silvestrovská prevádzka?
V piatok 31.12. pod heslom "alkohol zjemňuje pilotáž" 8) Príp. v sobotu alebo až v nedelu, po opici.
Počasie je zatiaľ vo hviezdach, zatiaľ to vyzerá na teplotu mierne pod nulou s trochou snehu. Čiže by nemala byť člapkanica a dalo by sa aj navijákovať.
Ak máte záujem, vyjadrite ho v kalendári.

Re: udržiavanie kondície

Posted: 22 Dec 2010, 22:35
by Ludo Homola
Dobrý nápad.
Uvidíme aké bude počasie.
Aspon sa stretneme.Nech Janči zakúri v dielni.Doneste starý motorový olej.
Skoro všetky AK mávajú už tradičné každoročné Silvestrovské lietanie.

Re: udržiavanie kondície

Posted: 30 Dec 2010, 08:25
by mchabela
okrem toho súrne potrebujeme urobiť poriadok v bare (povysávať, zlikvidovať veci od myší zožraté, poutierať stoly...), v budove (kuchynka, klubovňa,...)...má sa tam prísť pozrieť jeden človek, tak nech tam nemáme bordel... prosím spraviť 31.12. !
to je tiež v rámci udržiavania kondície... :D

klúče od baru mám ja, doobeda som v senici, poskytnem ich.

Re: udržiavanie kondície

Posted: 30 Dec 2010, 13:54
by Ludo Homola
Ok .Ak niekto príde skôr môže dať dobiť navijakovské baterky.